Десять корисних порад для тих,
хто хоче подружитися з математикою
1.Налаштуйтеся на успіх.
Якщо ти досить успішно справляєшся з іншими шкільними дисциплінами, ти просто неможеш не впоратися з математикою - це тільки справа часу і твоєї власної праці. Прививченні математики використовуються ті ж логічні побудови, що і в інших науках, тому немає нічого дивного в тому, що великий математик Бертран Рассел був і філософом, а багато відомі музиканти - математиками.
2.Постійно тренуйтеся.
Навколишній нас світ сповнений безліччю чисел, якими ми постійно користуємося. Чому б не спробувати використати їх для тренування наших математичних здібностей і почати складати числа номерах проїжджаючих повз машин, вважати кількість кроків до школи, магазину і дізнаватися швидкість нашого руху до цих пунктів?
3.Сприймайте математичні приклади як гру.
Самий складний і страшний приклад спробуйте перетворити в гру, а всі можливі варіанти його вирішення, нехай навіть спочатку помилкові, сприймайте як захоплюючу гонитву за скарбом. Всі пройдені правила та теореми треба знати напам'ять, ніяких пропусків бути не повинно - саме вони основа всього, без них не обійтися так само, як і без знання карти місцевості, де заритий скарб.4.Необхідно добре розуміти зміст правил і теорем.
Ви не зрушите з місця, якщо будете просто зазубрювати всі теореми. Необхідно дуже добре уявляти собі, про що саме в ній йдеться. Вам мало допоможе той факт, що "квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів", якщо ви не дуже уявляєте, що таке катет і де він знаходиться.
Під час пояснення вчителем нового матеріалу не соромтеся запитувати відразу, що незрозуміло, оскільки саме для цього вчитель і знаходиться в класі.
Під час пояснення вчителем нового матеріалу не соромтеся запитувати відразу, що незрозуміло, оскільки саме для цього вчитель і знаходиться в класі.
5.Створіть собі оточення з формул.
Оточи себе формулами, які тобі необхідно вивчити. Напиши їх на аркуші паперу і повісь у своїй кімнаті або біля дзеркала у ванній. Постійно натикаючись на них, ти запам'ятаєш їх як нав'язливу телевізійну рекламу і, в разі потреби, завжди зможеш викликати їх у пам'яті.
6.Не ламайте голову в самоті!
Тужливі довгі приклади і складні завдання прямо-таки змінюються, оживають, якщо до їх рішенням приступити в компанії з другом або подругою. Обмінюючись кожен своїм варіантом рішення, легше і веселіше йти до істинного відповіді.
7.Уважно читайте завдання.
Дуже часто ключ до вирішення завдання таїться в її умови, і всі ваші невдачі з-за того, що ви неуважно прочитали завдання. Уважно і вдумливо прочитайте завдання і тільки потім приступайте до виконання!
8.Дійте методично.
Перш за все треба виходити з даних, наявних у вашому розпорядженні, зобразіть їх все за допомогою таблиць або креслень на аркуші паперу для наочності. Відтворіть в пам'яті і напишіть всі теореми чи правила, які вам відомі і мають відношення до даного питання.
9.Постійно контролюйте свої дії.
Кожен раз перевіряйте всі вироблені математичні операції, щоб у них не закралася якась неточність, яка потім вплине на правильність остаточного рішення. Також не забувайте перевіряти, чи всі вихідні дані були вами задіяні - вони не можуть залишитися незатребуваними у вирішенні завдання.
10.Наведіть порядок в цифрах.
Математика - наука точна, і, як жодна інша, не терпить навіть найменших неточностей. Скільки вже ви наробили помилок із-за неправильно прочитаного числа, зайвого нуля або якщо пишете "як курка лапою".
Шановні друзі!
Запропанована мною інформація буде вам корисною при вивченні математики, а колегам використовувати в роботі.
Кмітливці
Гра" Віриш не віриш"
Чи знаеш ти історію математики
Вправи з сірниками
Завдання на швидкість та увагу
Логіка і кмітливість
Залізна логіка
Шпаргалки з математики
Роз'язуємо на канікулах
Новорічні забави
Завдання для 5 класу
Завдання для 6 класу
Гра" Віриш не віриш"
Чи знаеш ти історію математики
Вправи з сірниками
Завдання на швидкість та увагу
Логіка і кмітливість
Залізна логіка
Шпаргалки з математики
Роз'язуємо на канікулах
Новорічні забави
Завдання для 5 класу
Завдання для 6 класу
Комментариев нет:
Отправить комментарий